We use cookies to make your experience better.
To comply with the new e-Privacy directive, you agree to the privacy policy and our use of cookies.
HPE ProLiant Gen11 1U Common Bezel Kit
SKU
P50450-B21
£32.44
£27.03
In stock
Approx. 13 available.
Proliant gen11 1u common bezel kit
| SKU | P50450-B21 |
|---|---|
| EAN | 0190017568966 |
| Manufacturer | HPE |
| Availability | Y |
| Weight & dimensions | |
|---|---|
| Width | 138 mm |
| Weight | 330 g |
| Height | 49 mm |
| Depth | 469 mm |
| Technical details | |
|---|---|
| Weight (imperial) | 0.334 kg (0.736 lbs) |
| Other features | |
| Weight (imperial) | 0.334 kg (0.736 lbs) |
You may also be interested in
| Product |
New
HPE ProLiant Gen11 1U Common Bezel Kit
£32.44
£27.03
|
StarTech.com 1U Rackmount Brackets for...
£32.18
£26.82
|
Hot Product
StarTech.com 2U Server Rack Shelf - Un...
£39.72
£33.10
|
Bestseller
StarTech.com 2U Server Rack Shelf - Un...
£45.89
£38.24
|
Popular
StarTech.com 1U 19in Steel Vertical Wa...
£45.53
£37.94
|
Recommended
Intellinet 19" Fixed Shelf, 1U, 3...
£27.04
£22.53
|
|---|---|---|---|---|---|---|
| SKU |
P50450-B21
|
SV431RACK
|
CABSHELF
|
CABSHELFV
|
RK119WALLV
|
712521
|
| Manufacturer |
HPE
|
StarTech.com
|
StarTech.com
|
StarTech.com
|
StarTech.com
|
Intellinet
|
| Type |
N/A
|
Mounting bracket
|
Shelf
|
Shelf
|
N/A
|
Rack shelf
|





