We use cookies to make your experience better.
To comply with the new e-Privacy directive, you agree to the privacy policy and our use of cookies.
HPE ProLiant DL380 Gen11 NS204i-u Internal Cable Kit
SKU
P52152-B21
£67.81
£56.51
In stock
Approx. 28 available.
ProLiant DL380 Gen11 NS204i-u Internal Cable Kit
| SKU | P52152-B21 |
|---|---|
| EAN | 0190017585826 |
| Manufacturer | HPE |
| Availability | Y |
.
| Weight & dimensions | |
|---|---|
| Width | 215 mm |
| Weight | 150 g |
| Height | 45 mm |
| Depth | 305 mm |
| Technical details | |
|---|---|
| Weight (imperial) | 0.15 kg (0.331 lbs) |
| Other features | |
| Weight (imperial) | 0.15 kg (0.331 lbs) |
You may also be interested in
| Product |
Bestseller
HPE ProLiant DL380 Gen11 NS204i-u Inte...
£67.81
£56.51
|
Recommended
StarTech.com 2U Server Rack Shelf - Un...
£62.00
£51.67
|
StarTech.com 2U Fixed 19" Adjusta...
£84.12
£70.10
|
StarTech.com 3U Fixed 19" Adjusta...
£88.78
£73.98
|
Popular
StarTech.com M5 x 12mm - Screws and Ca...
£64.36
£53.63
|
Hot Product
StarTech.com Vertical Cable Organizer...
£103.86
£86.55
|
|---|---|---|---|---|---|---|
| SKU |
P52152-B21
|
CABSHELFHD
|
UNIRAILS2U
|
UNIRAILS3U
|
CABSCREWM52B
|
CMVER40UF
|
| Manufacturer |
HPE
|
StarTech.com
|
StarTech.com
|
StarTech.com
|
StarTech.com
|
StarTech.com
|
| Type |
N/A
|
Shelf
|
Rack rail
|
Rack rail
|
N/A
|
Cable management panel
|





