We use cookies to make your experience better.
To comply with the new e-Privacy directive, you agree to the privacy policy and our use of cookies.
R-Go Tools Monitor arm R-Go Zepher Dual, for two monitors, fully adjustable, 0- 8 kg load capacity, 100% circular, black
SKU
RGOVLZE4TWSI
£281.95
£234.96
In stock
Low stock — limited availability.
Monitor arm R-Go Zepher Dual, for two monitors, fully adjustable, 0- 8 kg load capacity, 100% circular, black
- Comfortabel werken: Met het gebruiken van R-Go Zepher C2 monitorarm kun je je beeldscherm eenvoudig en snel op ooghoogte brengen. Zo neem je automatisch een rechte werkhouding aan en voorkom je nek- en schouder-klachten.
- Volledig instelbaar: De Zepher monitorarm is makkelijk met één hand te verstellen in hoogte(29-50CM) en diept(20-56CM), Daarnaast kun je het beeldscherm naar wens draaien( 360° roteren, 180° zwenken) en kantelen(40°). Dit maakt de Caparo ideaal voor flexwerkplekken.
- Modulair ontwerp: Onze monitorarmen zijn modulair ontworpen, zodat je in elke situatie een ergonomische werkplek kunt creëren. Werk je met meerdere schermen, of maak je graag gebruik van een documenthouder of laptopstandaard? Het kan allemaal met behulp van losse modules. Deze modules kunnen eenvoudig vervangen of geüpgraded worden.
- 100% Circulair Ontwerp: Onze monitorarm is zo ontwikkeld dat de materialen eenvoudig te scheiden zijn voor recycling. We gebruiken een minimum aan materialen zodat het gewicht minimaal is en ook de CO2 uitstoot.
| Maximum screen size | 32 " |
|---|---|
| Maximum weight capacity | 8 kg |
| Product colour | Black |
| Mounting type | Desk |
| SKU | RGOVLZE4TWSI |
| EAN | 8719274491118 |
| Manufacturer | R-Go Tools |
| Availability | Y |
| Product Manuals (HTML) |
View Manual |
| PDF URLs |
View PDF View PDF View PDF View PDF View PDF View PDF View PDF View PDF View PDF |
Met de R-Go dubbele monitorarm kun je eenvoudig en snel je beeldschermen op ooghoogte zetten. Daarnaast kun je de schermen naar wens kantelen en draaien. Door het modulaire karakter kun je de monitorarmen eenvoudig uitbreiden met een documenthouder, laptophouder, Smartbar of een extra arm. De monitorarmen kunnen van bovenaf het werkblad worden bevestigd. Zo kun je zelfs tijdens de installatie in een rechte houding werken! Daarnaast heb je geen gereedschap nodig voor de installatie. De R-Go monitorarmen zijn CO2 neutraal ontworpen. De CO2 uitstoot die vrijkomt bij het vervaardigen van een monitorarm compenseren wij door het planten van bomen. De R-Go monitorarmen zijn in Nederland ontworpen en beschikken over gepatenteerde SMART- functies, zoals een rotatiestop voor elk bewegend onderdeel. Met deze SMART STOP voorkom je dat de monitorarmen tegen een (akoestische) wand botsen.
| Mounting | |
|---|---|
| Minimum screen size | 61 cm (24") |
| Panel mounting interface | 100 x 100,75 x 75 mm |
| Number of displays supported | 2 |
| Mounting type | Desk |
| Minimum VESA mount | 75 x 75 mm |
| Maximum VESA mount | 100 x 100 mm |
| Mounting | Clamp |
| Maximum weight capacity | 8 kg |
| Maximum screen size | 81.3 cm (32") |
| Ergonomics | |
| Built-in gas spring | No |
| Adjustable depth | Yes |
| Depth adjustment range | 200 - 540 mm |
| Height adjustment | Yes |
| Height adjustment range | 290 - 445 mm |
| Swivel angle | 180° |
| Turn angle | 40° |
| Tilt angle range | 0 - 40° |
| Angle of rotation | 360° |
| Rotating | Yes |
| Tilt adjustment | Yes |
| Swivelling | Yes |
| Design | |
| Country of production | China |
| Product colour | Black, Silver |
| Housing material | Aluminium |
| Technical details | |
| Country of production | China |
| Mounting type | Desk |
| Product colour | Black, Silver |
| Warranty period | 5 year(s) |
| Weight & dimensions | |
|---|---|
| Weight | 3.31 kg |
| Package width | 285 mm |
| Package depth | 135 mm |
| Package height | 386 mm |
| Package weight | 4.17 kg |
| Packaging data | |
| Package width | 285 mm |
| Package depth | 135 mm |
| Package height | 386 mm |
| Package weight | 4.17 kg |
| Other features | |
| Warranty period | 5 year(s) |
| Mounting type | Desk |
| Mounting | Clamp |
| Country of origin | China |
| Logistics data | |
| Master (outer) case width | 300 mm |
| Master (outer) case length | 400 mm |
| Master (outer) case height | 500 mm |
| Master (outer) case gross weight | 32 kg |
| Products per master (outer) case | 4 pc(s) |
| Country of origin | China |
| Harmonized System (HS) code | 7616999099 |
You may also be interested in
| Product |
Popular
R-Go Tools Monitor arm R-Go Zepher Dua...
£281.95
£234.96
|
StarTech.com Quad-Monitor Desktop Stan...
£227.86
£189.88
|
Recommended
StarTech.com Desk-Mount Dual Monitor A...
£252.01
£210.01
|
Bestseller
DELL Dual Monitor Arm – MDA20
£260.38
£216.98
|
Manhattan Trolley Mount Stand for TV &...
£269.30
£224.42
|
Hot Product
Neomounts DS75S-950WH2 Monitor arm 17-...
£316.56
£263.80
|
|---|---|---|---|---|---|---|
| SKU |
RGOVLZE4TWSI
|
ARMBARQUAD
|
ARMDUAL30
|
DELL-MDA20
|
461665
|
DS75S-950WH2
|
| Manufacturer |
R-Go Tools
|
StarTech.com
|
StarTech.com
|
DELL
|
Manhattan
|
Neomounts
|
| Product colour |
Black
|
Black
|
N/A
|
Black
|
Black
|
White
|
| Mounting type |
Desk
|
Desk
|
Desk
|
Desk
|
Floor
|
Desk
|
| Number of displays supported |
2 to 3
|
4 to 5
|
2
|
2 to 3
|
1 to 2
|
2 to 3
|


















