We use cookies to make your experience better.
To comply with the new e-Privacy directive, you agree to the privacy policy and our use of cookies.
HPE ProLiant DL380 Gen11 8SFF to Retimer/-P Controller Cable Kit
SKU
P54874-B21
£128.84
£107.37
In stock
Approx. 14 available.
ProLiant DL380 Gen11 8SFF to Retimer/-P Controller Cable Kit
| SKU | P54874-B21 |
|---|---|
| EAN | 0190017601328 |
| Manufacturer | HPE |
| Availability | Y |
.
| Weight & dimensions | |
|---|---|
| Width | 240 mm |
| Weight | 330 g |
| Height | 60 mm |
| Depth | 370 mm |
| Technical details | |
|---|---|
| Weight (imperial) | 0.325 kg (0.717 lbs) |
| Other features | |
| Weight (imperial) | 0.325 kg (0.717 lbs) |
You may also be interested in
| Product |
New
HPE ProLiant DL380 Gen11 8SFF to Retim...
£128.84
£107.37
|
Popular
StarTech.com Vertical Cable Organizer...
£103.86
£86.55
|
Bestseller
Ubiquiti CKG2-RM rack accessory Front...
£103.87
£86.56
|
HPE P38653-B21 rack accessory Cable ba...
£116.33
£96.94
|
Hot Product
Intel CYPGPGPUKIT rack accessory Air d...
£107.65
£89.71
|
Recommended
HPE P45471-B21 rack accessory Cable ba...
£135.58
£112.98
|
|---|---|---|---|---|---|---|
| SKU |
P54874-B21
|
CMVER40UF
|
CKG2-RM
|
P38653-B21
|
CYPGPGPUKIT
|
P45471-B21
|
| Manufacturer |
HPE
|
StarTech.com
|
Ubiquiti
|
HPE
|
Intel
|
HPE
|
| Type |
N/A
|
Cable management panel
|
Front panel
|
Cable basket kit
|
Air Duct
|
Cable basket kit
|






