We use cookies to make your experience better.
To comply with the new e-Privacy directive, you agree to the privacy policy and our use of cookies.
Hama 00205160 USB graphics adapter 4096 x 2160 pixels Black
SKU
00205160
£15.01
£12.51
In stock
Approx. 6 available.
Hama 00205160, 4096 x 2160 pixels
| SKU | 00205160 |
|---|---|
| EAN | 4047443445315 |
| Manufacturer | Hama |
| Availability | Y |
Hama 00205160. Maximum resolution: 4096 x 2160 pixels. Product colour: Black. Package width: 230 mm, Package depth: 90 mm, Package height: 15 mm. Quantity per pack: 1 pc(s)
| Performance | |
|---|---|
| Maximum resolution | 4096 x 2160 pixels |
| Design | |
| Product colour | Black |
| Weight & dimensions | |
| Package width | 230 mm |
| Package depth | 90 mm |
| Package height | 15 mm |
| Package weight | 38 g |
| Packaging data | |
|---|---|
| Package width | 230 mm |
| Package depth | 90 mm |
| Package height | 15 mm |
| Package weight | 38 g |
| Packaging content | |
| Quantity per pack | 1 pc(s) |
| Logistics data | |
| Quantity per pack | 1 pc(s) |
You may also be interested in
| Product |
Bestseller
Hama 00205160 USB graphics adapter 409...
£15.01
£12.51
|
StarTech.com USB-C to DVI Adapter - Wh...
£16.19
£13.49
|
Popular
StarTech.com USB C to DisplayPort Adap...
£19.91
£16.59
|
Recommended
StarTech.com USB C to Mini DisplayPort...
£22.32
£18.60
|
Hot Product
Cables Direct USB3C-HDMI-VGA014K USB g...
£22.06
£18.38
|
StarTech.com USB C Multiport Video Ada...
£22.32
£18.60
|
|---|---|---|---|---|---|---|
| SKU |
00205160
|
CDP2DVIW
|
CDP2DPEC
|
CDP2MDPEC
|
USB3C-HDMI-VGA014K
|
CDP2HDMDP
|
| Manufacturer |
Hama
|
StarTech.com
|
StarTech.com
|
StarTech.com
|
Cables Direct
|
StarTech.com
|
| DisplayPort output |
N/A
|
N
|
Y
|
N
|
N/A
|
N
|
| DVI output |
N/A
|
Y
|
N
|
N
|
N/A
|
N
|
| USB version |
N/A
|
3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2)
|
N/A
|
N/A
|
N/A
|
N/A
|
| HDMI output |
N/A
|
N
|
N
|
N
|
N/A
|
Y
|
| Connector 2 |
N/A
|
N/A
|
N/A
|
N/A
|
HDMI + VGA (D-Sub)
|
N/A
|
| Connector 1 |
N/A
|
N/A
|
N/A
|
N/A
|
USB Type-C
|
N/A
|
| Connector 1 gender |
N/A
|
N/A
|
N/A
|
N/A
|
Male connector
|
N/A
|
| Connector 2 gender |
N/A
|
N/A
|
N/A
|
N/A
|
Female connector
|
N/A
|





