We use cookies to make your experience better.
To comply with the new e-Privacy directive, you agree to the privacy policy and our use of cookies.
HP B500 PC Mounting Bracket
SKU
2DW52AA
£19.21
£16.01
In stock
Approx. 61 available.
HP B500 PC Mounting Bracket
| SKU | 2DW52AA |
|---|---|
| EAN | 0191628141166 |
| Manufacturer | HP |
| Availability | Y |
Customize an altogether better solution with the HP B500 PC Mounting Bracket, which lets you attach your HP Workstation, HP Desktop Mini, HP Chromebox or select HP Thin Client directly behind select 2017 and 2018 HP Z Displays.[1]
| Technical details | |
|---|---|
| Product colour | Black |
| HP segment | Business |
| Weight & dimensions | |
|---|---|
| Weight | 339 g |
| Width | 257 mm |
| Depth | 115 mm |
| Height | 65 mm |
| Packaging data | |
| Package width | 285 mm |
| Package height | 85 mm |
| Package depth | 135 mm |
| Package weight | 450 g |
You may also be interested in
| Product |
Popular
HP B500 PC Mounting Bracket
£19.21
£16.01
|
Recommended
Ubiquiti U-PRO-MP mounting kit Aluminium
£17.17
£14.31
|
New
Mikrotik LHG mount
£21.41
£17.84
|
Bestseller
i-tec Docking station bracket, for mon...
£15.47
£12.89
|
StarTech.com Docking Station Mount - S...
£17.15
£14.29
|
Hot Product
HP B250 PC Mounting Bracket
£28.75
£23.96
|
|---|---|---|---|---|---|---|
| SKU |
2DW52AA
|
U-PRO-MP
|
LHGMOUNT
|
VESADOCK1
|
SSPMSUDWM
|
8RA46AA
|
| Manufacturer |
HP
|
Ubiquiti
|
Mikrotik
|
i-tec
|
StarTech.com
|
HP
|





