We use cookies to make your experience better.
To comply with the new e-Privacy directive, you agree to the privacy policy and our use of cookies.
HP Poly Studio P15/R30 VESA Mount
SKU
875L1AA
£35.89
£29.91
In stock
Approx. 16 available.
Studio P15/R30 VESA Mount
| SKU | 875L1AA |
|---|---|
| EAN | 0197497663723 |
| Manufacturer | HP Poly |
| Availability | Y |
| PDF URLs |
View PDF |
| Technical details | |
|---|---|
| Country of origin | China |
| UNSPSC-code | 31162313 |
| Pallet gross weight | 357 kg |
| Packaging data | |
|---|---|
| Package width | 190 mm |
| Package height | 55 mm |
| Package depth | 210 mm |
| Package weight | 300 g |
| Logistics data | |
| Pallet gross weight | 357 kg |
You may also be interested in
| Product |
Hot Product
HP Poly Studio P15/R30 VESA Mount
£35.89
£29.91
|
Popular
Ubiquiti PAK-620 mounting kit
£39.43
£32.86
|
Mikrotik solidMOUNT Metallic Metal
£34.30
£28.58
|
New
Ubiquiti UVC-G3-FLEX-PWM-WT-3 mounting...
£43.60
£36.33
|
Recommended
Ubiquiti UACC-G4 Doorbell Pro PoE-Gang...
£47.46
£39.55
|
Bestseller
HP Desktop Mini v4+ VESA Sleeve
£35.40
£29.50
|
|---|---|---|---|---|---|---|
| SKU |
875L1AA
|
PAK-620
|
SOLIDMOUNT
|
UVC-G3-FLEX-PWM-WT-3
|
UACC-G4 DOORBELL PRO POE-GANG BOX-WHITE
|
99T54AA
|
| Manufacturer |
HP Poly
|
Ubiquiti
|
Mikrotik
|
Ubiquiti
|
Ubiquiti
|
HP
|





