We use cookies to make your experience better.
To comply with the new e-Privacy directive, you agree to the privacy policy and our use of cookies.
HP Poly USB 2.0 Cable (5M)
SKU
2457-85517-001
£79.07
£65.89
In stock
Low stock — limited availability.
HP Poly USB 2.0 Cable (5M), 5 m, USB A, USB C, USB 2.0, Black
| SKU | 2457-85517-001 |
|---|---|
| EAN | 0197497663464 |
| Manufacturer | HP Poly |
| Availability | Y |
| PDF URLs |
View PDF |
HP Poly USB 2.0 Cable (5M). Cable length: 5 m. Connector 1: USB A, Connector 2: USB C, USB version: USB 2.0, Product colour: Black
| Features | |
|---|---|
| Country of origin | China |
| USB version | USB 2.0 |
| Connector 1 | USB A |
| Connector 2 | USB C |
| Cable length | 5 m |
| Product colour | Black |
| Connector 1 gender | Male |
| Connector 2 gender | Male |
| Quantity per pack | 1 pc(s) |
| Weight & dimensions | |
| Cable length | 5 m |
| Package width | 190 mm |
| Package depth | 210 mm |
| Package height | 55 mm |
| Package weight | 300 g |
| Packaging data | |
| Package width | 190 mm |
| Package depth | 210 mm |
| Package height | 55 mm |
| Package weight | 300 g |
| Quantity per pack | 1 pc(s) |
| Packaging content | |
| Quantity per pack | 1 pc(s) |
| Ports & interfaces | |
|---|---|
| USB version | USB 2.0 |
| Connector 1 | USB A |
| Connector 2 | USB C |
| Technical details | |
| Product colour | Black |
| UNSPSC-code | 26121630 |
| Country of origin | China |
| Other features | |
| Product colour | Black |
| UNSPSC-code | 26121630 |
| Logistics data | |
| Country of origin | China |
| UNSPSC-code | 26121630 |
| Pallet gross weight | 357 kg |
You may also be interested in
| Product |
New
HP Poly USB 2.0 Cable (5M)
£79.07
£65.89
|
Bestseller
Motorola CBA-U09-C15ZAR USB cable 4.57...
£85.40
£71.17
|
StarTech.com Active USB 3.0 USB-A to U...
£91.30
£76.08
|
Recommended
Manhattan USB-C to USB-C Cable, 5m, Ac...
£78.46
£65.38
|
Hot Product
Cables Direct AOCUSB3C-010 USB cable U...
£93.48
£77.90
|
Popular
StarTech.com 20m USB 2.0 Active Extens...
£85.02
£70.85
|
|---|---|---|---|---|---|---|
| SKU |
2457-85517-001
|
CBA-U09-C15ZAR
|
USB3SAB5M
|
355971
|
AOCUSB3C-010
|
USB2AAEXT20M
|
| Manufacturer |
HP Poly
|
Zebra
|
StarTech.com
|
Manhattan
|
Cables Direct
|
StarTech.com
|
| Connector 2 |
N/A
|
N/A
|
USB B
|
USB C
|
USB C
|
USB A
|
| Connector 1 |
N/A
|
USB A
|
USB A
|
USB C
|
USB C
|
USB A
|
| USB version |
N/A
|
N/A
|
USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1)
|
USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2)
|
USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1)
|
USB 2.0
|





