We use cookies to make your experience better.
To comply with the new e-Privacy directive, you agree to the privacy policy and our use of cookies.
HP Thin Client 65W Power Supply
SKU
Y3U72AA
£27.10
£22.58
In stock
Low stock — limited availability.
Thin Client 65W Power Supply
| Purpose | Thin client |
|---|---|
| Power supply type | Indoor |
| SKU | Y3U72AA |
| EAN | 0190780374252 |
| Manufacturer | HP |
| Availability | Y |
| Features | |
|---|---|
| Brand compatibility | HP |
| Output power | 65 W |
| Power supply type | Indoor |
| Purpose | Thin client |
| Country of origin | China |
| Compatibility | t630 |
| Product colour | Black |
| HP segment | Business |
| Power | |
| Output power | 65 W |
| Performance | |
| Brand compatibility | HP |
| Power supply type | Indoor |
| Purpose | Thin client |
| Compatibility | t630 |
| Design | |
| Product colour | Black |
| Weight & dimensions | |
|---|---|
| Weight | 300 g |
| Width | 173 mm |
| Depth | 232 mm |
| Height | 55 mm |
| Technical details | |
| General Product Safety Regulation (GPSR) URL | https://support.hp.com/us-en/document/ish_6126692-6126777-16?openCLC=true |
| Logistics data | |
| Country of origin | China |
| Harmonized System (HS) code | 85044095 |
| General Product Safety Regulation (GPSR) URL | https://support.hp.com/us-en/document/ish_6126692-6126777-16?openCLC=true |
| Other features | |
| Country of origin | China |
| UNSPSC-code | 39121004 |
You may also be interested in
| Product |
New
HP Thin Client 65W Power Supply
£27.10
£22.58
|
Popular
Brother PA-CD-600WR power adapter/inve...
£26.94
£22.45
|
Recommended
Cisco Meraki MA-PWR-30W-UK power adapt...
£28.36
£23.63
|
Zebra PWR-BGA9V18W0WW power adapter/in...
£37.45
£31.21
|
Bestseller
Lenovo 4X20M26276 power adapter/invert...
£35.87
£29.89
|
Hot Product
Lenovo 4X20M26260 power adapter/invert...
£36.08
£30.07
|
|---|---|---|---|---|---|---|
| SKU |
Y3U72AA
|
PACD600WR
|
MA-PWR-30W-UK
|
PWR-BGA9V18W0WW
|
4X20M26276
|
4X20M26260
|
| Manufacturer |
HP
|
Brother
|
Cisco
|
Zebra
|
Lenovo
|
Lenovo
|
| Purpose |
Thin client
|
Printer
|
N/A
|
Scanner
|
Notebook
|
Notebook
|
| Power supply type |
indoor
|
auto
|
N/A
|
N/A
|
indoor
|
indoor
|





