We use cookies to make your experience better.
To comply with the new e-Privacy directive, you agree to the privacy policy and our use of cookies.
HP USB-C G2 ALT 100W In v3 Flex IO interface cards/adapter
SKU
B6BT4AA
£32.20
£26.83
In stock
Low stock — limited availability.
HP USB-C G2 ALT 100W In v3 Flex IO, 16.3 mm, 41.5 mm, 39.8 mm, 10.8 g, HP ProDesk 4 Mini G1i Desktop AI PC
| SKU | B6BT4AA |
|---|---|
| EAN | 0198990211688 |
| Manufacturer | HP |
| Availability | Y |
HP USB-C G2 ALT 100W In v3 Flex IO. Width: 16.3 mm, Depth: 41.5 mm, Height: 39.8 mm. Compatibility: HP ProDesk 4 Mini G1i Desktop AI PC
| Technical details | |
|---|---|
| UNSPSC-code | 39121408 |
| Compatibility | HP ProDesk 4 Mini G1i Desktop AI PC |
| General Product Safety Regulation (GPSR) URL | https://support.hp.com/us-en/document/ish_6126692-6126777-16?openCLC=true |
| Weight & dimensions | |
|---|---|
| Width | 16.3 mm |
| Depth | 41.5 mm |
| Height | 39.8 mm |
| Weight | 10.8 g |
| Other features | |
| Compatibility | HP ProDesk 4 Mini G1i Desktop AI PC |
| UNSPSC-code | 39121408 |
You may also be interested in
| Product |
New
HP USB-C G2 ALT 100W In v3 Flex IO int...
£32.20
£26.83
|
Hot Product
StarTech.com 1 ft USB to RS232 Serial...
£31.50
£26.25
|
Popular
StarTech.com 2 Port PCI Express SATA 6...
£38.10
£31.75
|
Recommended
StarTech.com 4 Port PCI Express PCIe S...
£46.10
£38.42
|
DeLOCK 89243 interface cards/adapter I...
£46.99
£39.16
|
Bestseller
DeLOCK 89294 interface cards/adapter I...
£46.88
£39.07
|
|---|---|---|---|---|---|---|
| SKU |
B6BT4AA
|
ICUSB232PRO
|
PEXESAT322I
|
PEXUSB3S4V
|
89243
|
89294
|
| Manufacturer |
HP
|
StarTech.com
|
StarTech.com
|
StarTech.com
|
DeLOCK
|
DeLOCK
|
| Host interface |
N/A
|
N/A
|
PCIe
|
PCIe
|
PCIe
|
PCIe
|
| Internal |
N/A
|
N/A
|
Y
|
Y
|
Y
|
Y
|
| Output interface |
N/A
|
N/A
|
SATA
|
USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1)
|
USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1)
|
RP-SMA
|





