We use cookies to make your experience better.
To comply with the new e-Privacy directive, you agree to the privacy policy and our use of cookies.
HP Z2 Mini/Z2 Tower/Z4/Z6 Depth Adjustable Fixed Rail Rack Kit
SKU
2A8Y5AA
£217.39
£181.16
In stock
Approx. 32 available.
Z2 Mini/Z2 Tower/Z4/Z6 Depth Adjustable Fixed Rail Rack Kit
| SKU | 2A8Y5AA |
|---|---|
| EAN | 0195161172113 |
| Manufacturer | HP |
| Availability | Y |
| PDF URLs |
View PDF |
| Technical details | |
|---|---|
| Country of origin | Mexico |
| Product colour | Black, Silver |
| UNSPSC-code | 31162313 |
| General Product Safety Regulation (GPSR) URL | https://support.hp.com/us-en/document/ish_6126692-6126777-16?openCLC=true |
| Weight & dimensions | |
|---|---|
| Weight | 6.08 kg |
| Width | 76.2 mm |
| Depth | 483.4 mm |
| Height | 787.5 mm |
| Packaging data | |
| Package width | 130 mm |
| Package height | 569 mm |
| Package depth | 864 mm |
| Package weight | 7.7 kg |
You may also be interested in
| Product |
HP Z2 Mini/Z2 Tower/Z4/Z6 Depth Adjust...
£217.39
£181.16
|
Zebra BR-000238-03 mounting kit Black
£269.26
£224.38
|
Zebra CS-CAB-MNTG-C6-R3 mounting kit B...
£229.04
£190.87
|
Zebra P1050667-030 mounting kit Black
£254.75
£212.29
|
|---|---|---|---|---|
| SKU |
2A8Y5AA
|
BR-000238-03
|
CS-CAB-MNTG-C6-R3
|
P1050667-030
|
| Manufacturer |
HP
|
Zebra
|
Zebra
|
Zebra
|





