We use cookies to make your experience better.
To comply with the new e-Privacy directive, you agree to the privacy policy and our use of cookies.
HPE Aruba Networking AP-270-MNT-H3 Outdoor AP Hanging Dual-Tilt Pole/Wall Mounting Bracket
SKU
R6W11A
£124.74
£103.95
In stock
Approx. 14 available.
Aruba Networking AP-270-MNT-H3 Outdoor AP Hanging Dual-Tilt Pole/Wall Mounting Bracket
| Product type | WLAN access point mount |
|---|---|
| SKU | R6W11A |
| EAN | 0190017482545 |
| Manufacturer | HPE |
| Availability | Y |
.
| Features | |
|---|---|
| Product colour | Grey |
| Weight & dimensions | |
| Width | 203 mm |
| Weight | 3 kg |
| Height | 216 mm |
| Depth | 216 mm |
| Technical details | |
|---|---|
| Weight (imperial) | 0.499 kg (1.1 lbs) |
| Colour | |
| Product colour | Grey |
| Other features | |
| Weight (imperial) | 0.499 kg (1.1 lbs) |
You may also be interested in
| Product |
Recommended
HPE Aruba Networking AP-270-MNT-H3 Out...
£124.74
£103.95
|
Bestseller
Ubiquiti CKG2-RM rack accessory Front...
£103.87
£86.56
|
HPE P38653-B21 rack accessory Cable ba...
£116.33
£96.94
|
Hot Product
Intel CYPGPGPUKIT rack accessory Air d...
£107.65
£89.71
|
Popular
HPE P45471-B21 rack accessory Cable ba...
£135.58
£112.98
|
New
HPE ProLiant DL380 Gen11 8SFF to Retim...
£143.59
£119.66
|
|---|---|---|---|---|---|---|
| SKU |
R6W11A
|
CKG2-RM
|
P38653-B21
|
CYPGPGPUKIT
|
P45471-B21
|
P54874-B21
|
| Manufacturer |
HPE
|
Ubiquiti
|
HPE
|
Intel
|
HPE
|
HPE
|
| Type |
N/A
|
Front panel
|
Cable basket kit
|
Air Duct
|
Cable basket kit
|
N/A
|








