We use cookies to make your experience better.
To comply with the new e-Privacy directive, you agree to the privacy policy and our use of cookies.
HPE Aruba Networking User Experience Insight Mounting Kit
SKU
R3T84A
£74.03
£61.69
In stock
Low stock — limited availability.
Aruba Networking User Experience Insight Mounting Kit
| SKU | R3T84A |
|---|---|
| EAN | 0190017411439 |
| Manufacturer | HPE |
| Availability | Y |
.
| Weight & dimensions | |
|---|---|
| Width | 20 mm |
| Weight | 77.1 g |
| Height | 91 mm |
| Depth | 76 mm |
| Technical details | |
|---|---|
| Weight (imperial) | 0.0907 kg (0.2 lbs) |
| Other features | |
| Weight (imperial) | 0.0907 kg (0.2 lbs) |
You may also be interested in
| Product |
New
HPE Aruba Networking User Experience I...
£74.03
£61.69
|
Recommended
StarTech.com 2U Server Rack Shelf - Un...
£62.00
£51.67
|
StarTech.com 2U Fixed 19" Adjusta...
£84.12
£70.10
|
Bestseller
StarTech.com 3U Fixed 19" Adjusta...
£88.78
£73.98
|
Popular
StarTech.com M5 x 12mm - Screws and Ca...
£64.36
£53.63
|
Hot Product
StarTech.com Vertical Cable Organizer...
£103.86
£86.55
|
|---|---|---|---|---|---|---|
| SKU |
R3T84A
|
CABSHELFHD
|
UNIRAILS2U
|
UNIRAILS3U
|
CABSCREWM52B
|
CMVER40UF
|
| Manufacturer |
HPE
|
StarTech.com
|
StarTech.com
|
StarTech.com
|
StarTech.com
|
StarTech.com
|
| Type |
N/A
|
Shelf
|
Rack rail
|
Rack rail
|
N/A
|
Cable management panel
|





