We use cookies to make your experience better.
To comply with the new e-Privacy directive, you agree to the privacy policy and our use of cookies.
HPE External 1.0m (3ft) Mini-SAS HD 4x to Mini-SAS HD 4x Cable
SKU
716195-B21
£129.12
£107.60
In stock
Low stock — limited availability.
External 1.0m (3ft) Mini-SAS HD 4x to Mini-SAS HD 4x Cable
| SKU | 716195-B21 |
|---|---|
| EAN | 0887111962027 |
| Manufacturer | HPE |
| Availability | Y |
.
| Features | |
|---|---|
| Cable length | 1 m |
| Harmonized System (HS) code | 84733080 |
| Weight & dimensions | |
| Width | 301.8 mm |
| Weight | 200 g |
| Height | 85.9 mm |
| Depth | 406.4 mm |
| Technical details | |
|---|---|
| Weight (imperial) | 0.2 kg (0.44 lbs) |
| Logistics data | |
| Harmonized System (HS) code | 84733080 |
| Other features | |
| Weight (imperial) | 0.2 kg (0.44 lbs) |
You may also be interested in
| Product |
Popular
HPE External 1.0m (3ft) Mini-SAS HD 4x...
£129.12
£107.60
|
Bestseller
Ubiquiti CKG2-RM rack accessory Front...
£103.87
£86.56
|
HPE P38653-B21 rack accessory Cable ba...
£116.33
£96.94
|
Hot Product
Intel CYPGPGPUKIT rack accessory Air d...
£108.86
£90.72
|
Recommended
HPE P45471-B21 rack accessory Cable ba...
£135.58
£112.98
|
New
HPE ProLiant DL380 Gen11 8SFF to Retim...
£143.59
£119.66
|
|---|---|---|---|---|---|---|
| SKU |
716195-B21
|
CKG2-RM
|
P38653-B21
|
CYPGPGPUKIT
|
P45471-B21
|
P54874-B21
|
| Manufacturer |
HPE
|
Ubiquiti
|
HPE
|
Intel
|
HPE
|
HPE
|
| Type |
N/A
|
Front panel
|
Cable basket kit
|
Air Duct
|
Cable basket kit
|
N/A
|








