We use cookies to make your experience better.
To comply with the new e-Privacy directive, you agree to the privacy policy and our use of cookies.
HPE P48820-B21 Computer case Fan
SKU
P48820-B21B
£211.20
£176.00
In stock
Approx. 20 available.
ProLiant DL380/DL560 Gen11 2U High Performance Fan Kit
| SKU | P48820-B21B |
|---|---|
| Manufacturer | HPE |
| Availability | Y |
| Performance | |
|---|---|
| Suitable location | Computer case |
| Type | Fan |
| Compatible products | ProLiant DL380/DL560 Gen11 |
| Technical details | |
|---|---|
| Type | Fan |
| Weight & dimensions | |
| Width | 207 mm |
| Depth | 280 mm |
| Height | 102 mm |
| Weight | 1.71 kg |
You may also be interested in
| Product |
Recommended
HPE P48820-B21 Computer case Fan
£211.20
£176.00
|
Popular
Noctua NH-U14S DX-4677 NH-U14S DX-4677...
£172.99
£144.16
|
Bestseller
Corsair iCUE LINK TITAN RX RGB Process...
£171.37
£142.81
|
Hot Product
Corsair iCUE LINK TITAN 360 RX LCD Pro...
£239.22
£199.35
|
Corsair iCUE LINK TITAN RX RGB Process...
£171.37
£142.81
|
Noctua NH-U14S TR5-SP6 computer coolin...
£174.13
£145.11
|
|---|---|---|---|---|---|---|
| SKU |
P48820-B21B
|
NH-U14S DX-4677
|
CW-9061018-WW
|
CW-9061026-WW
|
CW-9061021-WW
|
NH-U14S TR5-SP6
|
| Manufacturer |
HPE
|
Noctua
|
Corsair
|
Corsair
|
Corsair
|
Noctua
|
| Type |
fan
|
Air cooler
|
All-in-one liquid cooler
|
All-in-one liquid cooler
|
All-in-one liquid cooler
|
Air cooler
|
| Suitable location |
Computer case
|
Processor
|
Processor
|
Processor
|
Processor
|
Processor
|





