We use cookies to make your experience better.
To comply with the new e-Privacy directive, you agree to the privacy policy and our use of cookies.
HPE ProLiant DL320 Gen11 Performance Heat Sink Kit
SKU
P52756-B21
£77.34
£64.45
In stock
Low stock — limited availability.
ProLiant DL320 Gen11 Performance Heat Sink Kit
| SKU | P52756-B21 |
|---|---|
| EAN | 0190017587059 |
| Manufacturer | HPE |
| Availability | Y |
.
| Weight & dimensions | |
|---|---|
| Width | 252.4 mm |
| Weight | 850 g |
| Height | 135 mm |
| Depth | 287.3 mm |
| Technical details | |
|---|---|
| Weight (imperial) | 0.852 kg (1.88 lbs) |
| Other features | |
| Weight (imperial) | 0.852 kg (1.88 lbs) |
You may also be interested in
| Product |
New
HPE ProLiant DL320 Gen11 Performance H...
£77.34
£64.45
|
Recommended
StarTech.com 2U Server Rack Shelf - Un...
£62.00
£51.67
|
Hot Product
StarTech.com 2U Fixed 19" Adjusta...
£86.17
£71.81
|
Bestseller
StarTech.com 3U Fixed 19" Adjusta...
£89.64
£74.70
|
Popular
StarTech.com M5 x 12mm - Screws and Ca...
£64.36
£53.63
|
StarTech.com 2U Server Rack Shelf - Un...
£67.74
£56.45
|
|---|---|---|---|---|---|---|
| SKU |
P52756-B21
|
CABSHELFHD
|
UNIRAILS2U
|
UNIRAILS3U
|
CABSCREWM52B
|
CABSHELF22
|
| Manufacturer |
HPE
|
StarTech.com
|
StarTech.com
|
StarTech.com
|
StarTech.com
|
StarTech.com
|
| Type |
N/A
|
Shelf
|
Rack rail
|
Rack rail
|
N/A
|
Shelf
|





