We use cookies to make your experience better.
To comply with the new e-Privacy directive, you agree to the privacy policy and our use of cookies.
HPE ProLiant DL360 Gen10 Plus High Performance Heat Sink Kit
SKU
P26479-B21
£81.95
£68.29
In stock
Low stock — limited availability.
ProLiant DL360 Gen10 Plus High Performance Heat Sink Kit
| SKU | P26479-B21 |
|---|---|
| EAN | 0190017481678 |
| Manufacturer | HPE |
| Availability | Y |
.
| Features | |
|---|---|
| Type | Heatsink |
| Compatibility | HPE ProLiant DL360 Gen10 Plus |
| Weight & dimensions | |
| Width | 199.9 mm |
| Weight | 1.13 kg |
| Height | 25.4 mm |
| Depth | 284 mm |
| Technical details | |
|---|---|
| Type | Heatsink |
| Compatibility | HPE ProLiant DL360 Gen10 Plus |
| Weight (imperial) | 1.13 kg (2.5 lbs) |
| Other features | |
| Weight (imperial) | 1.13 kg (2.5 lbs) |
You may also be interested in
| Product |
New
HPE ProLiant DL360 Gen10 Plus High Per...
£81.95
£68.29
|
Hot Product
StarTech.com 2U Fixed 19" Adjusta...
£86.17
£71.81
|
Bestseller
StarTech.com 3U Fixed 19" Adjusta...
£89.64
£74.70
|
StarTech.com Horizontal Cable Lacing B...
£67.74
£56.45
|
Popular
StarTech.com 2U Server Rack Shelf - Un...
£67.74
£56.45
|
Recommended
StarTech.com Horizontal Cable Lacing B...
£70.13
£58.44
|
|---|---|---|---|---|---|---|
| SKU |
P26479-B21
|
UNIRAILS2U
|
UNIRAILS3U
|
CMLB102
|
CABSHELF22
|
CMLB104
|
| Manufacturer |
HPE
|
StarTech.com
|
StarTech.com
|
StarTech.com
|
StarTech.com
|
StarTech.com
|
| Type |
N/A
|
Rack rail
|
Rack rail
|
Cable lacing bar
|
Shelf
|
Cable lacing bar
|





