We use cookies to make your experience better.
To comply with the new e-Privacy directive, you agree to the privacy policy and our use of cookies.
HPE ProLiant DL380 Gen11 2U Tri-Mode Premium Cable Kit
SKU
P48831-B21
£1,106.33
£921.94
In stock
Low stock — limited availability.
ProLiant DL380 Gen11 2U Tri-Mode Premium Cable Kit
| SKU | P48831-B21 |
|---|---|
| EAN | 0190017557816 |
| Manufacturer | HPE |
| Availability | Y |
.
| Weight & dimensions | |
|---|---|
| Width | 377 mm |
| Weight | 1.38 kg |
| Height | 76 mm |
| Depth | 432 mm |
| Technical details | |
|---|---|
| Weight (imperial) | 1.38 kg (3.03 lbs) |
| Other features | |
| Weight (imperial) | 1.38 kg (3.03 lbs) |
You may also be interested in
| Product |
HPE ProLiant DL380 Gen11 2U Tri-Mode P...
£1,106.33
£921.94
|
HPE ProLiant DL380 Gen11 PCIe Gen5 Ret...
£968.83
£807.36
|
Kiloview RU03 rack accessory System ch...
£1,118.42
£932.02
|
|---|---|---|---|
| SKU |
P48831-B21
|
P52154-B21
|
RU03
|
| Manufacturer |
HPE
|
HPE
|
Kiloview
|
| Type |
N/A
|
Cable Kit
|
System chassis
|


