We use cookies to make your experience better.
To comply with the new e-Privacy directive, you agree to the privacy policy and our use of cookies.
HPE ProLiant DL380 Gen11 LFF Front Tri-Mode Cable Kit
SKU
P56995-B21
£116.33
£96.94
In stock
Low stock — limited availability.
ProLiant DL380 Gen11 LFF Front Tri-Mode Cable Kit
| SKU | P56995-B21 |
|---|---|
| EAN | 0190017617213 |
| Manufacturer | HPE |
| Availability | Y |
.
| Weight & dimensions | |
|---|---|
| Width | 215 mm |
| Weight | 180 g |
| Height | 60 mm |
| Depth | 305 mm |
| Technical details | |
|---|---|
| Weight (imperial) | 0.177 kg (0.39 lbs) |
| Other features | |
| Weight (imperial) | 0.177 kg (0.39 lbs) |
You may also be interested in
| Product |
Recommended
HPE ProLiant DL380 Gen11 LFF Front Tri...
£116.33
£96.94
|
Bestseller
Ubiquiti CKG2-RM rack accessory Front...
£103.87
£86.56
|
HPE P38653-B21 rack accessory Cable ba...
£116.33
£96.94
|
Hot Product
Intel CYPGPGPUKIT rack accessory Air d...
£108.86
£90.72
|
Popular
HPE P45471-B21 rack accessory Cable ba...
£135.58
£112.98
|
New
HPE ProLiant DL380 Gen11 8SFF to Retim...
£143.59
£119.66
|
|---|---|---|---|---|---|---|
| SKU |
P56995-B21
|
CKG2-RM
|
P38653-B21
|
CYPGPGPUKIT
|
P45471-B21
|
P54874-B21
|
| Manufacturer |
HPE
|
Ubiquiti
|
HPE
|
Intel
|
HPE
|
HPE
|
| Type |
N/A
|
Front panel
|
Cable basket kit
|
Air Duct
|
Cable basket kit
|
N/A
|





