We use cookies to make your experience better.
To comply with the new e-Privacy directive, you agree to the privacy policy and our use of cookies.
Zebra PWR-BGA12V50W0WW power adapter/inverter Indoor Black
SKU
PWR-BGA12V50W0WW
£49.00
£40.83
In stock
Approx. 795 available.
100-240 VAC, 12VDC, 4.16A
| Purpose | Battery charger |
|---|---|
| Power supply type | Indoor |
| SKU | PWR-BGA12V50W0WW |
| EAN | 0644728018536 |
| Manufacturer | Zebra |
| Availability | Y |
Country specific AC grounded line cord
| Features | |
|---|---|
| Input current | 4.16 A |
| Input voltage | 100-240 V |
| Output voltage | 12 V |
| Power supply type | Indoor |
| Purpose | Battery charger |
| Product colour | Black |
| Power | |
| Input current | 4.16 A |
| Input voltage | 100-240 V |
| Output voltage | 12 V |
| Performance | |
|---|---|
| Power supply type | Indoor |
| Purpose | Battery charger |
| Design | |
| Product colour | Black |
| Logistics data | |
| Harmonized System (HS) code | 85044095 |
You may also be interested in
| Product |
Bestseller
Zebra PWR-BGA12V50W0WW power adapter/i...
£49.00
£40.83
|
Popular
Zebra P1063406-030 power adapter/inver...
£44.53
£37.11
|
Mikrotik GB60A-S12 power adapter/inver...
£43.30
£36.08
|
New
Zebra P1076000-004 power adapter/inver...
£55.64
£46.37
|
Recommended
Mikrotik 48V2A96W power adapter/invert...
£40.42
£33.68
|
Hot Product
Zebra P1031365-042 power adapter/inver...
£66.13
£55.11
|
|---|---|---|---|---|---|---|
| SKU |
PWR-BGA12V50W0WW
|
P1063406-030
|
GB60A-S12
|
P1076000-004
|
48V2A96W
|
P1031365-042
|
| Manufacturer |
Zebra
|
Zebra
|
Mikrotik
|
Zebra
|
Mikrotik
|
Zebra
|
| Purpose |
Battery charger
|
POS printer
|
Router
|
N/A
|
N/A
|
POS printer
|
| Power supply type |
indoor
|
auto
|
indoor
|
N/A
|
indoor
|
auto
|





