We use cookies to make your experience better.
To comply with the new e-Privacy directive, you agree to the privacy policy and our use of cookies.
Zebra PWR-BGA15V45W-UC2-WW power adapter/inverter Indoor 45 W Black
SKU
PWR-BGA15V45W-UC2-WW
£62.34
£51.95
In stock
Approx. 103 available.
Power Supply for ET8x USB-C DC Connector. AC Input: 100-240V. DC Output: 15V, 3A, 45W. Requires Country Specific Grounded AC line cord
| Purpose | Tablet |
|---|---|
| Power supply type | Indoor |
| SKU | PWR-BGA15V45W-UC2-WW |
| EAN | 5715063064849 |
| Manufacturer | Zebra |
| Availability | Y |
Zebra Power Supply, USB-C, 15V, 3A, 45W, order separately: Power Cord (C5), fits for: ET60, ET65, ET80, ET85
| Features | |
|---|---|
| Brand compatibility | Zebra |
| Input voltage | 100 - 240 V |
| Output power | 45 W |
| Output voltage | 15 V |
| Output current | 3 A |
| Power supply type | Indoor |
| Purpose | Tablet |
| Product colour | Black |
| USB ports quantity | 1 |
| Power | |
| Input voltage | 100 - 240 V |
| Output power | 45 W |
| Output voltage | 15 V |
| Output current | 3 A |
| Performance | |
| Brand compatibility | Zebra |
| Power supply type | Indoor |
| Purpose | Tablet |
| USB ports quantity | 1 |
| Design | |
|---|---|
| Product colour | Black |
| Packaging data | |
| Quantity per pack | 1 pc(s) |
| Packaging content | |
| Quantity per pack | 1 pc(s) |
You may also be interested in
| Product |
Hot Product
Zebra PWR-BGA15V45W-UC2-WW power adapt...
£62.34
£51.95
|
Mikrotik UP1302C-12 power adapter/inve...
£54.13
£45.11
|
Popular
FSP NB Slim PRO 120 Adapter PD, Output...
£71.06
£59.22
|
New
Zebra P1076000-004 power adapter/inver...
£55.64
£46.37
|
Recommended
Lenovo 4X20S56705 power adapter/invert...
£68.24
£56.87
|
Bestseller
Zebra P1031365-042 power adapter/inver...
£65.81
£54.84
|
|---|---|---|---|---|---|---|
| SKU |
PWR-BGA15V45W-UC2-WW
|
UP1302C-12
|
PNA1200900
|
P1076000-004
|
4X20S56705
|
P1031365-042
|
| Manufacturer |
Zebra
|
Mikrotik
|
FSP
|
Zebra
|
Lenovo
|
Zebra
|
| Purpose |
Tablet
|
Router
|
Notebook
|
N/A
|
Notebook
|
POS printer
|
| Power supply type |
indoor
|
indoor
|
indoor
|
N/A
|
indoor
|
auto
|





