We use cookies to make your experience better.
To comply with the new e-Privacy directive, you agree to the privacy policy and our use of cookies.
Cisco STACK-T3A-1M= InfiniBand/fibre optic cable Metallic
SKU
STACK-T3A-1M=
£193.51
£161.26
In stock
Low stock — limited availability.
Data stack 1m cable (cable option with C9300LM Stack Kit)
| SKU | STACK-T3A-1M= |
|---|---|
| EAN | 0889728457354 |
| Manufacturer | Cisco |
| Availability | Y |
For 9300 fixed uplink models, stack kit is mandatory for StackWise-320 and has to be ordered separately. Each stack kit consists of two stack adapters and one data stack cable.
| Features | |
|---|---|
| Cable length | 1 m |
| Product colour | Metallic |
| Connector 2 gender | Male |
| Connector 1 gender | Male |
| Cable shape | Round |
| InfiniBand protocol | Yes |
| Packaging content | |
| Quantity per pack | 1 pc(s) |
| Technical details | |
| Cable length | 1 m |
| Weight & dimensions | |
|---|---|
| Cable length | 1 m |
| Packaging data | |
| Quantity per pack | 1 pc(s) |
| Logistics data | |
| Quantity per pack | 1 pc(s) |
You may also be interested in
| Product |
Recommended
Cisco STACK-T3A-1M= InfiniBand/fibre o...
£193.51
£161.26
|
New
HPE Premier Flex MPO12/MPO12 Multi-mod...
£261.91
£218.26
|
Hot Product
HPE Aruba Networking 10G SFP+ to SFP+...
£194.77
£162.31
|
Bestseller
HPE Aruba Networking 50G SFP56 to SFP5...
£239.40
£199.50
|
Ubiquiti UACC-OFC-M2-LULU-1M InfiniBan...
£188.83
£157.36
|
Cisco SFP-H25G-CU4M= InfiniBand/fibre...
£161.09
£134.24
|
|---|---|---|---|---|---|---|
| SKU |
STACK-T3A-1M=
|
Q1H64A
|
J9285D
|
R0M47A
|
UACC-OFC-M2-LULU-1M-50
|
SFP-H25G-CU4M=
|
| Manufacturer |
Cisco
|
HPE
|
HPE
|
HPE
|
Ubiquiti
|
Cisco
|
| Cable type |
N/A
|
N/A
|
N/A
|
N/A
|
LC/LC
|
N/A
|





