We use cookies to make your experience better.
To comply with the new e-Privacy directive, you agree to the privacy policy and our use of cookies.
HP G1i AiO VESA Plate
SKU
B6BT8AA
£22.52
£18.77
In stock
Approx. 440 available.
HP G1i AiO VESA Plate, 480 g, 120 mm, 120 mm, 52.2 mm
| SKU | B6BT8AA |
|---|---|
| EAN | 0198990212142 |
| Manufacturer | HP |
| Availability | Y |
HP G1i AiO VESA Plate. Weight: 480 g, Width: 120 mm, Depth: 120 mm
| Technical details | |
|---|---|
| VESA mounting | Yes |
| Country of origin | China |
| Panel mounting interface | 100 x 100 mm |
| UNSPSC-code | 43211612 |
| Compatibility | HP EliteStudio 8 G1i AIO, HP ProStudio G1i AIO |
| General Product Safety Regulation (GPSR) URL | https://support.hp.com/us-en/document/ish_6126692-6126777-16?openCLC=true |
| Other features | |
|---|---|
| Panel mounting interface | 100 x 100 mm |
| Weight & dimensions | |
| Weight | 480 g |
| Width | 120 mm |
| Depth | 120 mm |
| Height | 52.2 mm |
You may also be interested in
| Product |
New
HP G1i AiO VESA Plate
£22.52
£18.77
|
Hot Product
Motorola Wall Mount Holder Black
£31.31
£26.09
|
Bestseller
HP B300 PC Mounting Bracket
£33.20
£27.67
|
Popular
HP B500 PC Mounting Bracket
£19.21
£16.01
|
Mikrotik LHG mount
£21.41
£17.84
|
Recommended
Ubiquiti UACC-Switch-DIN White Polycar...
£24.54
£20.45
|
|---|---|---|---|---|---|---|
| SKU |
B6BT8AA
|
11-66553-06R
|
2DW53AA
|
2DW52AA
|
LHGMOUNT
|
UACC-SWITCH-DIN
|
| Manufacturer |
HP
|
Zebra
|
HP
|
HP
|
Mikrotik
|
Ubiquiti
|





