We use cookies to make your experience better.
To comply with the new e-Privacy directive, you agree to the privacy policy and our use of cookies.
HPE DDR4 DIMM Blank Kit
SKU
P07818-B21
£89.06
£74.22
In stock
Low stock — limited availability.
DDR4 DIMM Blank Kit
| SKU | P07818-B21 |
|---|---|
| EAN | 0190017305974 |
| Manufacturer | HPE |
| Availability | Y |
.
| Features | |
|---|---|
| Type | Other |
| Weight & dimensions | |
| Width | 31.7 mm |
| Weight | 1.59 kg |
| Height | 177.8 mm |
| Depth | 279.4 mm |
| Technical details | |
|---|---|
| Type | Other |
| Weight (imperial) | 1.59 kg (3.5 lbs) |
| Other features | |
| Weight (imperial) | 1.59 kg (3.5 lbs) |
You may also be interested in
| Product |
New
HPE DDR4 DIMM Blank Kit
£89.06
£74.22
|
Recommended
StarTech.com 2U Fixed 19" Adjusta...
£83.72
£69.77
|
Popular
StarTech.com 3U Fixed 19" Adjusta...
£88.34
£73.62
|
StarTech.com Vertical Cable Organizer...
£104.38
£86.98
|
Bestseller
Shuttle PRM01 - 2U rack mount front pl...
£89.32
£74.43
|
Hot Product
HPE Gen10 1U SFF Easy Install Rail Kit
£86.82
£72.35
|
|---|---|---|---|---|---|---|
| SKU |
P07818-B21
|
UNIRAILS2U
|
UNIRAILS3U
|
CMVER40UF
|
PRM01
|
874543-B21
|
| Manufacturer |
HPE
|
StarTech.com
|
StarTech.com
|
StarTech.com
|
Shuttle
|
HPE
|
| Type |
N/A
|
Rack rail
|
Rack rail
|
Cable management panel
|
N/A
|
N/A
|




