We use cookies to make your experience better.
To comply with the new e-Privacy directive, you agree to the privacy policy and our use of cookies.
HPE DL180 Gen10 Rear 2SFF Enable Kit
SKU
866961-B21
£95.70
£79.75
In stock
Low stock — limited availability.
HPE DL180 Gen10 Rear 2SFF Enablement Kit
| SKU | 866961-B21 |
|---|---|
| EAN | 1900170797078 |
| Manufacturer | HPE |
| Availability | Y |
| Features | |
|---|---|
| Harmonized System (HS) code | 85389099 |
| Weight & dimensions | |
|---|---|
| Width | 129.3 mm |
| Weight | 1.91 kg |
| Height | 87.9 mm |
| Depth | 333 mm |
| Logistics data | |
| Harmonized System (HS) code | 85389099 |
You may also be interested in
| Product |
HPE DL180 Gen10 Rear 2SFF Enable Kit
£95.70
£79.75
|
Recommended
StarTech.com 2U Fixed 19" Adjusta...
£86.17
£71.81
|
Popular
StarTech.com 3U Fixed 19" Adjusta...
£89.64
£74.70
|
Hot Product
Shuttle PRM01 - 2U rack mount front pl...
£88.99
£74.16
|
New
HPE Gen10 1U SFF Easy Install Rail Kit
£86.82
£72.35
|
Bestseller
Ubiquiti CKG2-RM rack accessory Front...
£103.87
£86.56
|
|---|---|---|---|---|---|---|
| SKU |
866961-B21
|
UNIRAILS2U
|
UNIRAILS3U
|
PRM01
|
874543-B21
|
CKG2-RM
|
| Manufacturer |
HPE
|
StarTech.com
|
StarTech.com
|
Shuttle
|
HPE
|
Ubiquiti
|
| Type |
N/A
|
Rack rail
|
Rack rail
|
N/A
|
N/A
|
Front panel
|





