We use cookies to make your experience better.
To comply with the new e-Privacy directive, you agree to the privacy policy and our use of cookies.
HPE DL38X Gen10 Plus 2U Cable Management Arm for Rail Kit
SKU
P22020-B21
£87.11
£72.59
In stock
Approx. 6 available.
DL38X Gen10 Plus 2U Cable Management Arm for Rail Kit
| SKU | P22020-B21 |
|---|---|
| EAN | 4549821333073 |
| Manufacturer | HPE |
| Availability | Y |
.
| Features | |
|---|---|
| Type | Cable management panel |
| Rack capacity | 2U |
| Compatibility | ProLiant DL385 Gen10+, ProLiant DL345 Gen11, ProLiant DL380 Gen11, ProLiant DL385 Gen11 |
| Product colour | Metallic |
| Harmonized System (HS) code | 85389099 |
| Weight & dimensions | |
| Width | 95.3 mm |
| Weight | 1.3 kg |
| Height | 63.5 mm |
| Depth | 508 mm |
| Technical details | |
| Type | Cable management panel |
| Rack capacity | 2U |
| Compatibility | ProLiant DL385 Gen10+, ProLiant DL345 Gen11, ProLiant DL380 Gen11, ProLiant DL385 Gen11 |
| Weight (imperial) | 1.3 kg (2.87 lbs) |
| Colour | |
|---|---|
| Product colour | Metallic |
| Logistics data | |
| Harmonized System (HS) code | 85389099 |
| Other features | |
| Weight (imperial) | 1.3 kg (2.87 lbs) |
You may also be interested in
| Product |
Hot Product
HPE DL38X Gen10 Plus 2U Cable Manageme...
£87.11
£72.59
|
StarTech.com 2U Fixed 19" Adjusta...
£84.95
£70.79
|
Popular
StarTech.com 3U Fixed 19" Adjusta...
£88.78
£73.98
|
Bestseller
Shuttle PRM01 - 2U rack mount front pl...
£89.39
£74.49
|
New
HPE Gen10 1U SFF Easy Install Rail Kit
£86.82
£72.35
|
Recommended
HPE 1U Gen10 Bezel Kit
£74.12
£61.77
|
|---|---|---|---|---|---|---|
| SKU |
P22020-B21
|
UNIRAILS2U
|
UNIRAILS3U
|
PRM01
|
874543-B21
|
867998-B21
|
| Manufacturer |
HPE
|
StarTech.com
|
StarTech.com
|
Shuttle
|
HPE
|
HPE
|
| Type |
Cable management panel
|
Rack rail
|
Rack rail
|
N/A
|
N/A
|
N/A
|





