We use cookies to make your experience better.
To comply with the new e-Privacy directive, you agree to the privacy policy and our use of cookies.
Samsung EP-DA705 USB cable 1 m USB C Black
SKU
EP-DA705BBEGWW
£16.22
£13.52
In stock
Approx. 24 available.
USB C - USB C, Schwarz
| Cable length | 1 m |
|---|---|
| Connector 2 | USB C |
| Connector 1 | USB C |
| SKU | EP-DA705BBEGWW |
| EAN | 8801643993566 |
| Manufacturer | Samsung |
| Availability | Y |
| Features | |
|---|---|
| Connector 1 form factor | Straight |
| Connector 2 form factor | Straight |
| Connector 1 | USB C |
| Connector 2 | USB C |
| Cable length | 1 m |
| Product colour | Black |
| Connector 1 gender | Male |
| Connector 2 gender | Male |
| Weight | 22.2 g |
| Quantity per pack | 1 pc(s) |
| Weight & dimensions | |
| Cable length | 1 m |
| Weight | 22.2 g |
| Packaging data | |
| Quantity per pack | 1 pc(s) |
| Packaging content | |
| Quantity per pack | 1 pc(s) |
| Ports & interfaces | |
|---|---|
| Connector 1 | USB C |
| Connector 2 | USB C |
| Technical details | |
| Product colour | Black |
| Harmonized System (HS) code | 84733080 |
| Other features | |
| Product colour | Black |
| Logistics data | |
| Harmonized System (HS) code | 84733080 |
You may also be interested in
| Product |
Bestseller
Samsung EP-DA705 USB cable 1 m USB C B...
£16.22
£13.52
|
Hot Product
connektgear 26-2907 USB cable 3 m USB...
£15.82
£13.18
|
connektgear 10m USB 2 Active Extension...
£20.08
£16.73
|
StarTech.com 0.5m (1.5ft) Black SuperS...
£14.99
£12.49
|
Recommended
Manhattan USB-A to USB-A Extension Cab...
£19.34
£16.12
|
Popular
StarTech.com 6 ft Smart UPS Replacemen...
£23.70
£19.75
|
|---|---|---|---|---|---|---|
| SKU |
EP-DA705BBEGWW
|
26-2907
|
26-2930
|
USB3AUB50CMB
|
519779
|
USBUPS06
|
| Manufacturer |
Samsung
|
connektgear
|
connektgear
|
StarTech.com
|
Manhattan
|
StarTech.com
|
| Connector 2 |
USB C
|
Micro-USB B
|
USB A
|
Micro-USB B
|
USB A
|
N/A
|
| Connector 1 |
USB C
|
USB A
|
USB A
|
USB A
|
USB A
|
USB A
|
| USB version |
N/A
|
N/A
|
USB 2.0
|
USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1)
|
USB 2.0
|
N/A
|





