We use cookies to make your experience better.
To comply with the new e-Privacy directive, you agree to the privacy policy and our use of cookies.
Ubiquiti UniFi AI Key Rack Mount
SKU
UACC-AI-KEY-RM
£90.66
£75.55
In stock
Approx. 6 available.
1U rack-mount accessory that supports up to three AI Keys.
| SKU | UACC-AI-KEY-RM |
|---|---|
| EAN | 0810084696507 |
| Manufacturer | Ubiquiti |
| Availability | Y |
| Features | |
|---|---|
| Product colour | White |
| Housing material | Aluminium |
| Weight & dimensions | |
| Width | 56 mm |
| Weight | 430 g |
| Height | 43.7 mm |
| Depth | 464.4 mm |
| Packaging data | |
|---|---|
| Quantity per pack | 1 pc(s) |
| Colour | |
| Product colour | White |
You may also be interested in
| Product |
Ubiquiti UniFi AI Key Rack Mount
£90.66
£75.55
|
Hot Product
StarTech.com 2U Fixed 19" Adjusta...
£84.95
£70.79
|
Popular
StarTech.com 3U Fixed 19" Adjusta...
£88.78
£73.98
|
Bestseller
Shuttle PRM01 - 2U rack mount front pl...
£89.34
£74.45
|
New
HPE Gen10 1U SFF Easy Install Rail Kit
£86.82
£72.35
|
Recommended
HPE 1U Gen10 Bezel Kit
£74.12
£61.77
|
|---|---|---|---|---|---|---|
| SKU |
UACC-AI-KEY-RM
|
UNIRAILS2U
|
UNIRAILS3U
|
PRM01
|
874543-B21
|
867998-B21
|
| Manufacturer |
Ubiquiti
|
StarTech.com
|
StarTech.com
|
Shuttle
|
HPE
|
HPE
|
| Type |
N/A
|
Rack rail
|
Rack rail
|
N/A
|
N/A
|
N/A
|




